5 LEDNINGER NYE ACCELERATOR HASTIGHED PEDAL SENSOR OE# 3171530 20504685 1063332 21915486 20715967 21116880 20893518 FOR VOLVO FH LASTBIL

Bedømmelse 

kr32.60

-11%

kr36.63

Ny vare

1 Varer

Tags: lodde vandtæt, accelerator pedal sensor, pedal sensor, - acceleration sensor arbejder, logo volvo fh, kobbertråd, kobber kabel-25mm2 25-pladsen, fh12, volvo fh, cykel carbon pedal.

5 LEDNINGER NYE ACCELERATOR HASTIGHED PEDAL SENSOR OE# 3171530 20504685 1063332 21915486 20715967 21116880 20893518 FOR VOLVO FH LASTBIL

OE REFERENCE-NUMMER ;

FOR VOLVO 20715967

FOR VOLVO 20893518

FOR VOLVO 21116880

FOR VOLVO 2111688-0

FOR VOLVO 3980492

FOR VOLVO 20504685

FOR VOLVO 3175130

FOR VOLVO 2111 688-0

FOR VOLVO 21915486

5 Pins Position Sensor Pedal Sensor For Volvo Truck 20504685 1063332 3171530

Specifikationer:

Velegnet Til VOLVO FH LASTBIL - 5 Tråde

Fordele :

1. Konkurrencedygtig pris og med professionel service og høj kvalitet

2. Hurtig levering

3. God service Efter salg, kundeservice 24 timer

4. Japan og Taiwan-teknologi

Hysterese 3980492 / 21915486 / 39 80 492 / 21 915 486
Lineær 21116880-0
Sensor Type Holzer
Følsomhed 20715967 / 20 715 967
Type Skifte Type
Repeterbarhed 20504685 / 3175130
Mærke ICIFAUTO
Opløsning 20893518 / 20 893 518
Måleområde 21116880 / 21 116 880

Relaterede varer